01 Jan

Hileli oyunlara kolayca ulaşmanın yolu

Hileli OyunCep telefonlarının yaygınlaşması ve internet erişiminin hemen her cep telefonuna girmesiyle sanal oyun sektörü mobil dünyaya kaymış durumda.

Artık oyunların bir çoğu mobil cihazlar için hazırlanıyor.  Flash oyunlar ise mobil cihazlar için hazırlanan oyunlar arasında çok popüler değil. Buna rağmen pek çok kullanıcı bütçe sıkıntısı yaşadığı için artık masaüstü bilgisayarlar kadar pahalı tabletleri alamıyor.

Bunun anlamı da her oyunu kendi tabletinde oynayamıyor oluşu. Bunun dışında da riskler var. Çocukların oyun içi satın almaları abartması, kötü niyetli ve sadece item satışına yönelmiş oyunlar gibi.

Çocuklar ise evde vakit geçirmek için oyun oynamak istiyorlar. Araba yarışı oyunları, dövüş oyunları, 3d oyunlar hepsi ilgi alanlarında. Bunu da popülaritesini yitirdi dediğimiz flash oyunlar en basit şekilde sağlıyor.

Özellikle sınırsız can, sınırsız para gibi özellikler sunan hileli oyun şu sıralar çocukların gözdesi. Hileli oyunda ise öne çıkan güzel bir site var : HileliOyun.net

Sitede özellikle hileli çöp adam savaşları oyunu, hileli elektrik adam gibi oyunlar tutmuş durumda. Çocuklar popüler oyunları çoktan belirlemişler. Oyunlarda hangi tuşları kullanacakları oyun altında genelde yer alıyor. Bu da yabancı dildeki oyunlar için çocukların anlamasını kolaylaştırıyor.

Şimdilik basit oyunlar dünyasının favorisi HileliOyun.net gibi.