TerraCopy ile dosyalarınızı daha hızlı kopyalayın

Son güncelleme tarihi 06/05/2017

İşletim sistemleri dosyaların kopyalama süreleri hakkındaki tahminlerinde yanılmayı sürdürseler de, günümüz bilgisayarları için dosyalarınızı bir dizinden diğerine kopyalamak çocuk oyuncağı. Kopyala-yapıştır: hepsi bu.

Peki ya harici belleğinize yedeklediğiniz yüzlerce fotoğrafınızı ve mp3ünüzü bilgisayarınıza aktarmanız gerekirse? Ya da tam bu sırada bir aksilik olursa? İşlerin sarpa sardığı nokta da burası.

TeraCopy kişisel kullanım için Windows üzerinde gelen kopyalama aracından çok daha fazla seçenek sunuyor
TeraCopy kişisel kullanım için Windows üzerinde gelen kopyalama aracından çok daha fazla seçenek sunuyor

TeraCopy bu tür aksiliklere karşı tam aradığınız şey: MS Windows için ücretsiz bir yazılım olan TeraCopy  (işletim sisteminizde öntanımlı olarak gelen yazılımın yerini alarak) daha hızlı dosya aktarımı, aktarıma ara verme seçeneği ve bir kopyalama hatası oluşması durumunda kurtarma olanağı sağlıyor. Üstelik, işletim sisteminizle bütünleşik olarak çalıştığından tüm veri aktarımı işlemlerinizi daha hızlı yapabilmenize olanak tanıyor.

Ücretsiz olarak edinebileceğiniz yazılımı dilerseniz satın alarak favori klasörlerinize doğrudan kopyalama, raporlama çıktısı, aktarım sırasından bazı dosyaların silinmesi gibi gelişkin özelliklere de erişebiliyorsunuz.

Yazıyı paylaşmak için bir servis seçin