Instagram fotoğraflarınız ekran koruyucu olsun

Son güncelleme tarihi 16/02/2018

Daha önce Instagram fotograflarınızı duvar kağıdına dönüştüren uygulama Insta-Wp’yi tanıtmıştık. Eğer bu uygulamayı sevdiyseniz Instagram fotoğraflarınızı ekran koruyucusu olarak kullanmanızı sağlayan Screenstagram’ı da seveceksiniz.

Screenstagram’ın çalışma mantığı ve yaptığı iş aslında gayet basit. Uygulamaya Instagram hesabınız ile giriş yaptıktan sonra daha önceden çekmiş olduğunuz fotograflarınızı tek tek ekran koruyucusu olarak kullanabiliyorsunuz.

ekran-koruyucu

Screenstagram sadece Windowsüzerinde değil aynı zamanda iOs işletim sistemi üzerinde de kullanılabiliyor. Uygulamayı indirdikten sonra yüklemeden önce programın neler yapabildiğini görmek için sağ tıklayarak açılan menüden test edebilir ya da programı konfigüre edebilirsiniz. Uygulamayı yükledikten sonra ise ekran koruyucu menüsü altından Screenstagram’ı seçerek aktif hale getirebilirsiniz.

ekran-koruyucu-geri-dondu

Screenstagram’ı kullanırken isterseniz sadece kendi fotograflarınızı ekran koruyucu olarak kullanabileceğiniz gibi etiket belirterek yazmış olduğunuz etikete ait diğer fotografları da görüntüleyebilme şansına sahipsiniz.

Basit ama Instagram fotograflarını her yerde görmeyi sevenler için çok kullanışlı uygulamanın hemen hemen tek eksiği çoklu monitör desteği vermemesi. Uygulamayı Windows ve iOs işletim sistemine sahip cihazlar için ücretsiz olarak http://screenstagram.s3.amazonaws.com/download.html adresinden indirebilirsiniz.

 

Yazıyı paylaşmak için bir servis seçin