Hafta sonu eğlencesi: Dünya Golf Turu

Son güncelleme tarihi 06/05/2017

İşler bitmedi hafta sonu yine bilgisayara mahkümsunuz ya da evde kalmayı tercih ettiniz. Zaman öldürmek için bir şeyler arıyorsunuz. Golf oynamaya ne dersiniz? Cevabınız evetse Dünya Golf Turu tam size göre.

Masaüstü oyunlarda görmeye alıştığımız grafik kalitesini web tabanlı bir oyunda görmek hem şaşırtıcı hem de sevindirici. Ancak oyunun grafiklerinin kalitesinin ve yurt dışı çıkışımızın malum sebeplerden ötürü kötü olması nedeniyle oyunu oynamak için neredeyse beş – altı dakika oyunun yüklenmesini beklemek zorunda kalıyoruz. Yavaşlığın bir nedenide sitede belirttikleri gibi oyuna olan ilginin sunucuları yorması. Geçen bu süre zarfında ekranda oyunu nasıl oynayacağımıza dair bilgiler geçiyor bu sayede oyuna bir nevi ön hazırlık yapıyoruz.

Oyunun yüklenmesi bittikten sonra bizi bir sihirbaz karşılıyor bu sihirbazla oyuna başlamadan biraz pratik yapıyoruz. Dürüst olmak gerekirse daha önce golf oyunu deneyimi olmayan bir oyuncunun Dünya Golf Turu’nda biraz zorlanacağını düşünüyoruz. Ancak oyunun zorluk derecesinin yüksek olması da oyunun kalitesini arttıran bir diğer etken.

Orjinal adı World Golf Tour olan oyun hala beta aşamasında ve kimi zaman yükleyemediği dosyalardan dolayı hata verip canınızı sıkabiliyor. Oynamak için hiç bir kayıt işlemi istememesi oyuna artı puan kazandırsada oyun betadan çıktıktan sonra bu durumun değişeceğiniz düşünüyoruz.

Sonuç olarak flash oyunları seviyorsanız World Golf Tour denemeye değecek bir oyun.
Oyna: World Golf Tour

Yazıyı paylaşmak için bir servis seçin