Rapidshare rehberi

Son güncelleme tarihi 06/05/2017

En büyük ve en hızlı dosya paylaşım sitelerinden Rapidshare üzerinde e-kitaptan yazılıma, ses dosyalarından videolara kadar binbir çesit dosya formatına ulaşmak mümkün. Elbette dosyanın yüklendiği Rapidshare adresini biliyorsanız.

Eğer bilmiyorsanız artık dert değil çünkü bu yazı Rapidshare dosyalarını aramanız için oluşturulan web sitelerinin linkleri, Rapidshare için yazılmış indirme yöneticilerini ve dosya indirme süresini kısaltacak hızlandırıcıları içeriyor. Bu siteler vasıtasıyla Rapidshare’e yüklenen dosyaları kolayca bulacak ve indireceksiniz.

Rapidshare dosyalarını arayabileceğiniz web siteleri

  • Rapidsharefiles Basit bir arayüze sahip. Ayrıca arama için masaüstü versiyonu da mevcut.

Rapipshare Forumu

Rapidshare için bir de forum bulunuyor. Bu forumda kullanıcılar Rapidshare üzerine yükledikleri dosyaları paylaşıyor ya da dosya isteğinde bulunuyorlar. Üyelik gerektiren foruma üye olmak istemiyorsanız Bugmenot üzerinden kendinize bir tane hesap edinebilirsiniz.

Premium Account Uyarıcısı

Bildiğiniz gibi Rapidshare’de sınırsız dosya indirmek için Premium Account sahibi olmanız gerekiyor. Rapidshare daha fazla Premium Account satabilmek için zaman zaman Premium Accountları ücretsiz olarak internet üzerinden yayıyor. Eğer bu ücretsiz hesaplardan bir tane edinmek isterseniz Rapidchek‘i yüklemeniz yeterli olacaktır.

Rapidshare Hızlandırıcıları ve İndirme Yöneticileri

Yazıyı paylaşmak için bir servis seçin

Yorumlar kapalı.