Sanal Harddisk: Güncellenen Live SkyDrive 25 GB alan sunuyor

Son güncelleme tarihi 06/05/2017

İnternette ücretsiz bir hizmet veriliyorsa kayıt olmadan önce iki defa düşünmekte fayda var. Servisin sunduğu hizmet bir süre sonra ücretli olabilir ya da gelirleri giderlerini karşılamadığı için servis kapanabilir.

Eğer aldığınız hizmet bir online storage (sanal harddisk) ise üzerinde daha fazla düşünmek gerekebilir çünkü sanal harddiskinizin kapanması dosyalarınızı başka bir yere taşımak zorunda kalacağınız için oldukça külfetli olabilir.

Bir sanal harddiske ihtiyaç duyuyorsanız Microsoft ürünü olan Live SkyDrive‘ı yeniden gözden geçirebilirsiniz. Geçtiğimiz günlerde güncellenen Live SkyDrive eskiden 5 GB olan kapasitesini 25 GB’a çıkarttı.

Tuhaf URL yapısı haricinde gayet iyi çalışan Live SkyDrive üzerinde duran dosyalarınızı bilgisayara indirmek isterseniz .zip uzantısıyla bilgisayarınıza indirerek zaman kazanabiliyorsunuz.

Servisin arkasında Microsoft’un olması ve Google Docs benzeri bir hizmeti (Online Office) bu servisle entegre etme planlarından ötürü servisin gelecekteki akıbeti hakkında şüphelenmenize de gerek kalmıyor.

Yazıyı paylaşmak için bir servis seçin