Ücretsiz indirip kullanabileceğiniz 11 iPhone ve iPhone 3g programı ile cebinizi zenginleştirin

Son güncelleme tarihi 06/05/2017

Apple iPhone özellikle ülkemizdeki satış seçenekleriyle oldukça pahalı bir telefon. iPhone‘a ödediğiniz paranın üzerine neredeyse hemen hemen hepsi ücretli programları para vererek almak istemiyor olabilirsiniz. Ancak iPhone’a yükleyeceğiniz üçüncü parti yazılımlarla programlarla hem iPhone’unuzun yeteneklerini geliştirebilir hem de iPhone’dan alacağınız verimi maksimize edebilirsiniz.

Bu yüzden iPhone kullanıcıları için ücretsiz olarak hem iPhone hem de iPhone 3G ile birlikte kullanabileceğiniz programları derledik.

eReader : iPhone’da kitap okumak isterseniz eReader ile bu isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca e-kitap satan internet sitelerinden kitap satın alabilirsiniz.
İndir : eReader

Facebook : Arkadaş ağınızda neler olup bittiğini iPhone’unuzdan takip etmek için birebir. Bu programla Facebook Chat ile sohbet edebilir, fotoğraf yükleyebilir, arkadaşlarınızın fotoğraflarına ve durum güncellemelerine bakabilirsiniz.
İndir : Facebook

Google Mobile App : Google’ın Gmail, arama ve harita hizmetinden iPhone üzerinde de mahrum kalmak istemiyosanız iPhone’unuza yükleyeceğiniz ilk programlardan biri.
İndir : Google Mobile App

WeatherBug : Hava durumu sizin için önemliyse en çok kullanacağınız uygulamalardan biri WeatherBug olacak. Uydu haritaları, detaylı hava tahminleri ve 45 bin yer bilgisi bu program ile cebinizde.
İndir : WeatherBug

Twitterrific : İflah olmaz bir Twitter kullanıcısı mısınız? iPhone’unuz yanınızdayken Twitter güncellemelerini dert etmeyin. Twitterrific ile Twitter güncellemeleriniz yapacak sevdiklerinizi merakta bırakmayacaksınız.
İndir : Twitterrific

Evernote : Evernote sitesinin iPhone uygulaması olan bu program iPhone ile kolayca not almanızı sağlıyor. Mac ya da PC’niz ile senkronize bir şekilde çalışarak tuttuğunuz notları telefonunuzdan bilgisayarınıza kolayca aktarabiliyorsunuz.
İndir : Evernote

Shazam : Turkcell’in Ne Bu Çalan servisini hatırladınız mı? İşte bu program Ne Bu Çalan servisinin iPhone versiyonu. Shazam adlı bu uygulamayla sevdiğiniz ama kimin söylediğini bilmediğiniz şarkıları öğrenebileceksiniz. Program aradığınız şarkıyı iTunes üzerinden satın alma, ilgili YouTube videolarını gösterme gibi bir kaç ek özellikle birlikte geliyor.
İndir : Shazam

VoiceNotes : VoiceNotes ile yanınızda sadece bir telefon değil aynı zamanda bir ses kayıt cihazı taşımış oluyorsunuz. Programın yaptığı iş sesinizi kaydetmek. Sesinizi kaydettikten sonra kayıt dosyasını e-posta olarak gönderebiliyorsunuz. Hemen aklınıza gelen bir şeyi unutmaktan korkuyorsanız ya da iPhone kullanan bir gazeteciyseniz bu program tam size göre.
İndir : VoiceNotes

Truveo Video Search : iPhone’unuzda izlemek için video arıyorsanız Truveo Video Search online video paylaşım sitelerinden sizin için arıyor. Haber, spor, müzik kategorileri programla birlikte geliyor ancak isterseniz kendi arama kriterlerinizi de kullanabiliyorsunuz.
İndir : Truveo Video Search

The New York Times : The New York Times’a iPhone üzerinden ulaşmanın en kolay yolu. Kendi kişiselleştirilmiş kategorileri ve menülerinizi oluşturabilirsiniz. İndir : The New York Times

Light : Elektrikler kesildi, karanlıkta kaldınız hemen iPhone’unuzu çıkartıp Light’ı çalıştırıyorsunuz. Bembeyaz bir iPhone ekranı ışık kaynağınız oluyor. Basit ve etkili. İndir : Light

Yazıyı paylaşmak için bir servis seçin