Avrupalı televizyonu online sever

Son güncelleme tarihi 06/05/2017

Techcrunch’da yer alan habere göre genişbant internet kullanan Avrupalıların %45’i televizyon izleme alışkanlıkları arasına online televizyonu da katmış.  Online televizyonu tercih eden ülkelerin başında %59’luk bir oranla Fransa’nın başı çektiği Motorola’nın İngiltere, Almanya, Fransa, İtalya ve İspanya’da gerçekleştirdiği çalışma sonucunda ortaya çıkan sonuçlar arasında yer alıyor.

Yazıyı paylaşmak için bir servis seçin

“Avrupalı televizyonu online sever” üzerine 4 yorum

  1. aslında bir de şu var. işte yeni nesil internet televizyonu olarak tanımlanan joost ve muadili bir iki başka program var. bildiğiniz gibi bunlar ücretsiz programlar.

    doğan holding bu alanda onca yabancı rakibi arasında ücretsiz bir hizmet vermedikten sonra nasıl bir kâr almayı düşünebilir?

  2. Osman Bey, bu konudaki kısıtlı bilgimle Çukurova grubunun telekomünikasyon alanında çok daha etkili olduğunu düşündüğümden Doğan Holding’in böyle bir yaptırımı olacağını sanmıyorum.

  3. sadece doğan holdingin değil, cep telefonu operatörlerinin bile geniş bant internete karşı bir alerjileri var şuan. zaman neyi gösterecek bakalım.

  4. Benim şöyle bir iddiam var; bence Türkiye’de bant genişliğinin ve internet hızının artmasını Doğan Holding engelliyor. Amaçları ise internet dünyasını kavramak için zaman kazanmak. Kendilerini hazır hissettiklerinde Türkiye’de de bağlantı hızları artacak.

Yorumlar kapalı.