Microsoft Virtual Earth 3D Beta’yı duyurdu

Son güncelleme tarihi 06/05/2017

earth3d.jpg
Google Earth 4 Beta’nın duyurulmasının hemen ardından Microsoft Virtual Earth 3D Beta’yı duyurdu

Microsoft, yeni harita uygulaması Virtual Earth 3D Beta’yı duyurdu. Microsof’un Live Local isimli hizmetinin yerini alan Virtual Earth 3D’nin en büyük özelliği havadan ve uzaydan çekilmiş fotoğrafları birleştirmesi ve şehirlerin daha gerçekçi bir üç boyutlu modelini çıkararak fotogerçekliği sağlaması. İlk etapta Virtual Earth 3D ile aralarında San Francisco, Seattle, Boston, Philadelphia, Los Angeles, Las Vegas, Baltimore, Dallas, Fort Worth, Atlanta, Denver, Detroit, San Jose, Phoenix ve Houston’un bulunduğu 15 şehir 3 boyutlu bir şekilde görüntülenebilecek. Uygulamaya eklenen sanal billboardlar sayesinde Microsoft reklamlardan da gelir elde etmeyi düşünüyor.

Ayrıca uygulamaya yeni şehir ve ülkeler Microsoft planları arasında yer alıyor. Uygulamayı denemek isteyen firefox kullanıcılarına kötü haber: Virtual Earth 3D Beta sadece Internet Explorer 6 ve 7 uyumlu. Uygulamaya http://local.live.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Yazıyı paylaşmak için bir servis seçin

“Microsoft Virtual Earth 3D Beta’yı duyurdu” üzerine 2 yorum

  1. abone olmak için kılavuz bulamadık her halikarda abone olmak istiyoruz. lütfen

  2. biz güvenlik amaçlı uydudan çalışma alanlarımızı her hal ve hareketini an an izlemek istiyoruz abonelik işlemlerini nasıl ve nerden olduğunu bilmiyoruz sistem çok güvenli ve tedbirli görünüyor.beğendik

Yorumlar kapalı.